Menstruace je téma, které je i v dnešní době do určité míry tabuizované. Na jednu stranu neustále vidíme v reklamách menstruační pomůcky, na druhé straně se o ní příliš nemluví. I to je důvod, proč ženy leckdy nemají přehled o tom, jaké novinky se v této oblasti dostaly na trh. Po několik let jsou ženy zvyklé používat vložky a tampony. V posledních letech se čím dál více dbá i na ekologickou stránku věci, a na trh se dostaly kalíšky a houby. Jenže ne každé ženě vyhovuje věc, kterou je třeba nosit uvnitř. Proto dávají přednost vložkám, které ale neposkytují takový komfort.

kalhotky a tampony

Jednou z novinek jsou menstruační kalhotky. Jak už jejich název napovídá, jde o kalhotky, které jsou speciálně navržené a vyrobené tak, aby dokázaly pojmout menstruační krev. Nosí se místo klasických kalhotek a poté se jednoduše vyperou.

U nás najdete mnoho druhů kalhotek, ne jen klasické černé. Máme i krajková provedení a více barevných variant. Velikosti máme od XS až po 3XL, takže je může nosit každá žena. Naše kalhotky jsou speciální, protože jsou hezké na pohled a vysoce funkční. Jsou ušité tak, aby pohltily tekutiny a pohlcovaly pach. Právě pach je jedním z důvodů, proč se jejich nošení tolik žen brání. Dejte jim šanci a zkuste je – nejspíš už se k tamponům nikdy nevrátíte.

Skvělá cena a funkčnost
Klasické značkové kalhotky najdete za vysoké ceny, které se mnoha ženám nechtějí platit, nebo si prostě nemohou dovolit dát tolik peněz jen za prádlo. U nás koupit kalhotky za 799 Kč, a při koupi dvou kusů máte dokonce slevu ve výši 30 %.

spodní prádlo

Jaké kalhotky u nás najdete?
– Tanga
– S vysokým pasem
– Klasické
– Krajkové

Jak se o ně starat?
Jednoduše je vyperte na 40 stupňů, a pokud možno je sušte mimo sušičku. Tak vám vydrží dlouho.

Pokud tápete v tom, kolik kusů byste měla doma mít, držte se jednoduchého pravidla – a tím je síla vaší menstruace. Na našem webu najdete nápovědu, kolik kalhotek budete nejspíš potřebovat. Vyzkoušejte je, pravděpodobně už nebudete použít nic jiného.