Stěhování je pro lidi noční můra, protože se přestěhovat do nového bydlení není zrovna jednoduchá záležitost. Pokud čekáte miminko a víte, že zrovna musíte dostavět dům a máte plno povinností, které nestíháte, abyste stihly do termínu porodu. Bohužel miminko už je na světě a bydlíte u rodičů, než se přestěhuje, protože dům ještě není hotový. Řekněme si pár rad jak se stěhovat s miminkem. Stěhování s miminkem pro každou maminku je velmi náročné, vyčerpávající, máte stres, protože se musíte věnovat stěhování a miminku.

Stěhování

Maminky s dítětem stěhování velmi odrazuje, protože se nemůžete v klidu věnovat miminku jako jiné maminky, které tuto starost nikdy neřešily. Malé dítě potřebuje hlavně mámu, takže rozhodně nedoporučuji dávat malé dítě na hlídání ani kamarádce, babičce, dědečkovi, ani nikomu známému. Vy jste pro dítě jen ta důležitá a věřte mi, že to dítě i když nemluví Vás vyžaduje. Proto berme ohled na tak malé dítě a snažte se mu věnovat tak, i když se zrovna stěhujete. Mnoho věcí za Vás může udělat partner a pomoci Vám se všemi věcmi, určitě ho zaúkolujte a nebojte se mu říct, ať Vám pomůže. Pokud by se k tomu sám neměl.

Rodiče

Ale správný chlap vždy ví, že ženě musí pomoct a hlavně, když ví, že se musíte starat o miminku. K nastěhování do nového domu nezapomeňte vzít všechny důležité potřebné věci pro miminko, které potřebujete. A pokuste se říct partnerovi, aby na to stěhování nebyl úplně sám, aby požádal stěhovací firmu, která Vám se stěhováním do nového domu rychleji pomůže a nebude to trvat, tak dlouho jako kdybyste vše dělali pouze vy sami. Snažte se nebát stěhování a přijměte vše, tak jak je. Stěhujte se s klidem, nesnažte se mít zbytečný stres, nervozitu. Malé dítě cítí a pozná, že je zrovna něco v nepořádku, proto se snažte být optimističtí a věnovat se všemu, tak jako jste doposud byly zvyklí.