Jistě se vám doma už taky někdy stala nějaká nehoda, které potom litujete. Někdy jsou ale nehody bohužel takové, že jim se nelze vyhnout. Někdy nějaká nehoda přijde tak, že o ní člověk ani neví a potom je velmi nemilé překvapení, že se vůbec nějaká nehoda stala. Takových nehod znám bohužel hodně. Někdy se stává, že o té nehodě ani nevíte a potom se o ní dozvíte, když už je opravdu pozdě. Protože některé nehody jsou tak hodně skryté, že ani o nich nevíte, nebo si myslíte, že se tyto nehody ani nemůžou stát.

Udržujte vše v pořádku.

Tohle jsem si kolikrát taky myslela. Proto jsem velice ráda, že existuje nějaká pohotovost, při které přijdou instalatéři opravdu na čas. A tohle se mi stalo, když mě začal protékat záchod. Vůbec jsem o tom nevěděla a netušila jsem, že tohle se někdy může stát. Takže jsem byla z toho velice v šoku, když jsem jednoho dne přišla z práce a zjistila jsem, že mám celou koupelnu skoro pod vodou. Všude bylo tak pět centimetrů vody a já jsem byla v šoku, protože jsem nevěděla, co mám dělat. Nejhorší taky na tom bylo, že voda z toalety stále tekla.

Když něco nefunguje, je to nemilé.

Byla jsem ráda, že je voda z toalety alespoň čistá, protože nevím, co bych dělala. Asi bych se taky styděla dokonce zavolat instalatéry. A protože bydlím v Praze sedm, takže jsem volala samozřejmě instalatéry z Prahy sedm. A instalatéři z Prahy 7 https://www.kanalizace-instalateri.cz/instalater-praha-7-cisteni-odpadu-a-kanalizace mi naštěstí pomohli, protože už mě potěšilo jenom to, že přijeli opravdu velice rychle. S problémem mi poradili. Po telefonu jsem taky na jejich rady zastavila přívod vody na toaletě. Vůbec jsem nevěděla, kde ten přívod vody je, naštěstí jsem ale na to přišla rychle. A jsem ráda, že mi alespoň voda z toalety přestala téct. A instalatéři z Prahy sedm mi potom našli vadu, kterou naštěstí opravili. Byla jsem naprosto spokojená se službami, které mi instalatéři poskytli. I vy byste byli spokojení.