Práce jako instalatér

Jistě se vám doma už taky někdy stala nějaká nehoda, které potom litujete. Někdy jsou ale nehody bohužel takové, že jim se nelze vyhnout. Někdy nějaká nehoda přijde tak, že o ní člověk ani neví a potom je velmi nemilé překvapení, že se vůbec nějaká nehoda stala. Takových nehod znám bohužel hodně. Někdy se stává, že o té nehodě ani nevíte a potom se o ní dozvíte, když už je opravdu pozdě. Protože některé nehody jsou tak hodně skryté, že ani o nich nevíte, nebo si myslíte, že se tyto nehody ani nemůžou stát.

Udržujte vše v pořádku.

Tohle jsem si kolikrát taky myslela. Proto jsem velice ráda, že existuje nějaká pohotovost, při které přijdou instalatéři opravdu na čas. A tohle se mi stalo, když mě začal protékat záchod. Vůbec jsem o tom nevěděla a netušila jsem, že tohle se někdy může stát. Takže jsem byla z toho velice v šoku, když jsem jednoho dne přišla z práce a zjistila jsem, že mám celou koupelnu skoro pod vodou. Všude bylo tak pět centimetrů vody a já jsem byla v šoku, protože jsem nevěděla, co mám dělat. Nejhorší taky na tom bylo, že voda z toalety stále tekla.

Když něco nefunguje, je to nemilé.

Byla jsem ráda, že je voda z toalety alespoň čistá, protože nevím, co bych dělala. Asi bych se taky styděla dokonce zavolat instalatéry. A protože bydlím v Praze sedm, takže jsem volala samozřejmě instalatéry z Prahy sedm. A instalatéři z Prahy 7 https://www.kanalizace-instalateri.cz/instalater-praha-7-cisteni-odpadu-a-kanalizace mi naštěstí pomohli, protože už mě potěšilo jenom to, že přijeli opravdu velice rychle. S problémem mi poradili. Po telefonu jsem taky na jejich rady zastavila přívod vody na toaletě. Vůbec jsem nevěděla, kde ten přívod vody je, naštěstí jsem ale na to přišla rychle. A jsem ráda, že mi alespoň voda z toalety přestala téct. A instalatéři z Prahy sedm mi potom našli vadu, kterou naštěstí opravili. Byla jsem naprosto spokojená se službami, které mi instalatéři poskytli. I vy byste byli spokojení.

Nezařazené