Jste silnější postavy? Vůbec se netrapte https://www.emimino.cz/clanky/dita-ptackova-rozhovor/ Vaší váhou a postavou, protože i plnoštíhlé ženy jsou krásné a nesmíte dopustit to, že si myslíte pravý opak. Buďte sebevědomá, řiďte se sama sebou, upravte se, hezky se oblečte. Když tohle všechno uděláte, tak zjistíte, že zapomenete na Vaše škaredé myšlenky, které si o sobě zbytečně myslíte. Úprava vlasů a kosmetiky je vždy na prvním místě důležitá, pak už jen vyberete, co si na sebe pěkného oblečete a můžete vyrazit někam s kamarádkou a lovit chlapi. Určitě bych se zašla podívat do divadla, protože divadlo je o eleganci a můžete tam najít muže svých snů.
Oblečení
V divadle se všichni musí chovat slušně, být upravení a mít na sobě společenské oblečení. Jak už jsem říkala na začátku, byť sebevědomá. Přesto, že sehnat šaty pro plnoštíhlou postavu bývá složitější, tak se přestaňte bát a uvidíte, že šaty do divadla seženete, tak rychle, že se tomu sama budete divit.
Oblečení

Které šaty si na sebe vzít?

Rozhodně si vzít elegantní šaty do divadla pro plnoštíhlé. Taková varianta existuje a je pro Vás k mání. Pokud jste si myslela, že žádné šaty do divadla na sebe neseženete, tak to jste opravdu na velkém omylu. Takové elegantní šaty hledá rozhodně každá dáma v jakémkoliv věku. Věk u žen nikdy nic neznamená, vždy jsme totiž krásné, mladé a elegantní. Vždy tímhle úžasným dojmem musíme zapůsobit. V nabídce šatů jsou zahrnuty nejen šaty do divadla, ale najdete i šaty do společnosti pro plnoštíhlé, šaty do tanečních pro plnoštíhlé, šaty na promoci pro plnoštíhlé. Kamkoliv se svojí kamarádkou vyrazíte, vždy na sebe najdete šaty, které budete zrovna v tu chvíli potřebovat. Hlavně se nebát, že pro Vás šaty nejsou, protože vždy pro Vás budou. Pokud se Vám někdo posmívá, že jste silnější postavy, vždy to hoďte za hlavu, protože jste krásná taková, jaká jste.