Vždycky jsem si říkala, že práce ve stavebnictví anebo podobných zařízeních je velice složitá. A to jsem si ověřil a sama, když můj přítel začal pracovat pro firmu imtts, kde se potom dozvěděl, že to není opravdu jednoduchá práce, jak by si myslel. A taky jsem si myslela, že to samozřejmě bude lehká práce. Jak mě to napadlo? Jen nějak vnitřně jsem to tak cítila, protože můj otec právě celý život pracoval ve stavebnictví a taky s kompozitními materiály a dalšími stroji.

Firmy potřebují kvalitní techniku.

A otec si nikdy nestěžoval, že by třeba práce byla nějak náročná nebo něco podobného. A tak jsem příteli řekla, co na tom může být složitého, když to dělal i můj otec do svých sedmdesáti let. A kompozitní materiály musejí být samozřejmě precizně a hlavně kvalitně udělané. Protože kdyby se třeba něco nepodařilo při výrobě kompozitních materiálů, kdyby se něco zanedbalo, tak by potom celý výsledný efekt mohl stát opravdu na nic, že by se potom všechno mohlo porouchat a zničit a ve výsledku by to byla celá práce na nic, byla by to zbytečná ztráta času.

Materiál musí být kvalitní.

A opravdu potom si nedokážu představit, jak by se potom tvářili třeba koncoví zákazníci. Kdyby si třeba někdo něco objednal a potom to třeba po měsíci přestalo fungovat. Myslím si, že samozřejmě by žádný klient, zákazník nebyl spokojený. Tohle by se samozřejmě nelíbilo ani mě. Nelíbilo by se mi, kdybych si v nějaké firmě a koupila nějaký materiál nebo kompozitní materiál a potom bych zjistila, že je nekvalitně udělaný. A opravdu hodně by mě to naštvalo a samozřejmě, že už bych žádné věci a výrobky z této firmy nikdy nekoupila. Jsou různé druhy materiálů, jako například materiál kompozitní, které musejí být kvalitní, většina výrobců se o to opravdu hodně snaží. A ještě bych chtěla zmínit, že kompozitní materiály musejí taky splňovat různé pracovní postupy a parametry.