Někteří lidé jsou vyložení dříči, jsou schopni naložit na svá bedra příliš mnoho úkolů a nezůstanou v poklidu, dokud je nevyplní. Stává se, že jsou z nich workoholici anebo precizní pedanti, kterým dělá problém odpočívat a relaxovat. Jestliže se takový pedant má vystěhovat z nájemního bytu, anebo si koupí svůj vlastní byt či dům, může jej to dokonce ohrozit na životě. Nic se však nemá přehánět a naše tělo má své limity. Zejména, pokud nejste trénovaní kulturisté, kteří stěhování považují za zábavný trénink. Co by vás mohlo potkat, pokud se také řadíte mezi pedantické workoholiky?

krabice na stěhování

Přeženete to s hmotností krabic – nepřehánějte to s plněním věcí do krabic, dodržujte optimální hmotnost nákladu v rozmezí mezi deseti a patnácti kilogramy. Jednak to uleví ? stěhovákům, kteří se nemusí dřít, jako soumaři, a pak to uleví samotným krabicím, protože ty mají také svou omezenou nosnost. Raději více lehčích krabic, než minimum supertěžkých.

bílý nábytek

Balení věcí protáhnete až do tří do rána – balit věci může být poměrně náročné i na čas, a tak se klidně může stát, že skončíte ve tři ráno, a druhý den začíná samotný stěhovací proces. Kdybyste se stěhovali sami, např. s přívěsným vozíkem, řízení auta by nemuselo dobře dopadnout. Únava za volantem by se určitě projevila, a tak důvěřujte raději ceně stěhování v Hradci Králové a firmě, která si práci dovede lépe zorganizovat, než vy, a vy si můžete ve stěhovací den konečně odpočinout. A zajděte někam do cukrárny nebo do restaurace, zasloužíte si to.

Nestíháte – tento výraz je poměrně častým u těchto lidí, mají pocit, že nic nestihnou, a jsou neustále v poklusu. Snaží se vše vyřídit naráz a neradi plánují příliš dopředu. Mohou také oslovit stěhovací firmu dost pozdě, a proto, pokud jste někým takovým, uvědomte si, že stěhovací firmu musíte kontaktovat čtyři až šest týdnů předem, abyste měli jistotu volného termínu.