Jaké máte doma schodiště? Já si myslím, že každý, kdo má více patrový dům, tak samozřejmě logicky nějaké schodiště má. A může být opravdu z různých materiálu a také mít různé dekorace. Já si pamatuji, jak můj otec stále přemýšlel, jaké schodiště si má domů pořídit. Dále se ptal mě nebo mého bratra anebo naší mámy, co by se domů hodilo.

Koupila jsem levné schodiště.

Jenomže my jsme se vůbec v tom samozřejmě nevyznali. Nevím jak vy, ale my v deseti letech, jako děti, jsme se vůbec nevyznali. Jaké si pořídíme schodiště, tak jsme radši nechali toto rozhodnutí na otci a na mámě. Jenomže oni taky jsi stále nebyli jistí, jaké schodiště si pořídí. Protože otec byl takový, že chce mít vždycky něco dokonalého a unikátního. Nevím, co je na tom tak zábavného, že se může něčím chlubit pouze on. Víte, můj otec a jsi velmi chlubivý a mně se to docela ani moc nelíbí. Takže můj otec chtěl schodiště takové, aby se s ní mohl pochlubit.

I takové schody jsou elegantní.

A musím říct, že jsme projeli skoro celou republiku, jen abychom našli dokonalé schodiště. A já musím říct, že nakonec to, co vybral, tak se mi ani moc nelíbí. To bylo takové velmi zajímavé a taky divné schodiště, že se potom nepraktický chodilo. Byla jsem potom ráda, když mu tohle maminka schodiště vymluvila. Navíc bylo taky moc drahé. A mně šlo spíše o to, abych měla pohodlné schodiště, ze kterého jenom tak nespadnu. Nakonec se vybralo úplně klasické čtvercové schodiště, které ani nestálo moc peněz. Takže jsem ráda, že mu tohle maminka tatínkovi všechno vymluvila. Vždyť na co by nám bylo designové schodiště, které by bylo úplně nepraktické, že by tom nešlo snad ani chodit? Já jsem tedy velmi praktický člověk a u mě na prvním místě je vždycky praktičnost. nebo vám by to bylo jedno? Například já doma mám taky jen tak obyčejné schodištěm, které je ale taky docela pěkné a taky má své přednosti.