Jsou lidé, kteří by se rádi zúčastnili závodů motorek a buď jako soutěžící nebo alespoň jako fanoušci. Mnohdy dostat se na takový závod motorek i jako fanoušek není vůbec snadné. Jak je to možné? Je spousta lidí, kteří v poslední době projevili zájem o motorky a počet takových lidí roste. Právě proto je složitější sehnat například vstupenky na takové závody, jelikož bývají velice rychle pryč. Mnohdy se člověk ani nenaděje a zjistí, že všechny vstupenky jsou vyprodány.

červená motorka

Pokud byste se chtěli zúčastnit jako fanoušek, měli byste si zjistit, od kdy se mají vstupenky prodávat a nejlépe také, od kolika hodin, abyste si to mohli pohlídat. Jestliže by něco takového mělo být v nejbližších dnech, měli byste si nejlépe nastavit budík, aby vám zazvonil například pět minut před tím, než se spustí prodej, abyste si stihli lístek koupit. Mnohdy se dá zakoupit i více kusů, takže pokud byste takový lístek chtěli zakoupit pro vás a například pro vaši ženu, nebude to problém. Člověk by se ale měl předem na něčem takovém domluvit, aby se nestalo, že koupí lístek například své ženě a ta se rozhodne, že na daný závod jít nechce. Člověk by se tak musel snažit daný lístek prodat nebo vrátit a doufat, že nebude problém s vrácením peněz. Mnohdy je skutečně dobré domluvit se dopředu, abyste se této situaci vyhnuli.

jízda na motorce

Druhou věcí je, pokud by se člověk chtěl zúčastnit jako závodník. Určitě je něco takového možné, ale je potřeba se nahlásit co nejdříve. Proč? Protože kapacita se vždy velmi rychle naplní a poté člověk může jen doufat, že někdo závod odřekne a budete moct závodit právě on.

Mnohdy se ale počet účastníků uzavírá i dva týdny předem, takže i něco takového je potřeba si pohlídat, aby se vám nestalo, že sice přijdete, ale bude pozdě. Vždy je dobré se snažit zjistit si co nejvíce informací, aby se člověku nestalo, že přijde pozdě a nezbude mu tak nic jiného, než se na dané závody dívat v televizi, pokud zde budou.