Jste v očekávání přírůstku do rodiny, čas do porodu se krátí a vy se stále nemůžete rozhodnout, jaký kočárek pro miminko koupit? Kočárek není levná záležitost, a tak je jeho výběr opravdu nutné pořádně zvážit. Hluboký nebo kombinace nebo jen vajíčko? Vše záleží na vašich aktivitách, které budete s miminkem provádět.

Budete často s miminkem jezdit autem? Pak je vaší jednoznačnou volbou kočárek Kunert maxim-kocarky.cz, jehož součástí bude tzv. vajíčko, které slouží nejmenším miminkům jako autosedačka. Ale také můžete vajíčko koupit samostatně, pokud nechcete kupovat kočárek v kombinaci a chcete-li si koupit samostatný hluboký kočárek. Hluboký kočárek oceníte, pokud s vaším miminkem budete chodit často na procházky ven, protože obzvlášť v zimě, kdy balíte miminko do teplého spacáku, se vám do vajíčka nevejde.

kočárek

Hluboký kočárek mívá také kvalitní odpružení a miminko snadno uhoupáte ke spánku. Hluboký kočárek je také výhodný, pokud máte rodinný domek se zahradou. Miminko může klidně spinkat na čerstvém vzduchu na terase a vy můžete v klidu doma uvařit oběd. Na takovýto spánek se může hodit hluboký kočárek i pro děti starší jednoho roku.

Jste-li sportovně založení, možná nebudete kočárek potřebovat vůbec a místo něj si pořídíte kvalitní šátky pro nošení miminek. Blízkost maminky je pro dítě uklidňující a vy si nemusíte odepírat výlety a výšlapy do hor.

kočárek

Pokud si chcete vybrat kočárek dle svých představ, měli byste se domluvit s nastávajícími babičkami, aby se nesnažily vás předběhnout a koupit vám kočárek, který se bude líbit jim, ale nebude vhodný pro vás a vaše aktivity. Kočárek je totiž častým dárkem, který babičky nastávajícím rodičům kupují.

Přivést na svět miminko je velký zázrak, a i když tím začne spousta starostí a život se vám obrátí vzhůru nohama, je to to nejhezčí, co v životě můžete zažít.