Mnozí lidé v dnešní době považují za zábavu pití alkoholu. Opravdu je něco takového ale ta zábava, kterou bychom si představovali? Bohužel zejména mladí lidé si myslí, že je zábavou konzumovat velké množství alkoholu a aby toho nebylo málo, tak k tomu ještě přidávají cigarety a to proto, aby si všichni mysleli, jak daní lidé nejsou IN. Opravdu je ale potřeba ve věku 15 let chodit tajně pít s kamarády a k tomu všemu ještě kouřit? Je jasné, že kdyby se něco takového dozvěděli rodiče daných dětí, jistě by z toho neměli radost.

drinky na pití

Myslíte si, že něčemu takovému propadají více kluci nebo holky? Dnes už to není tak, že by něčemu takovému propadali více kluci, než dívky. Dnes už je to opravdu nastejno. Čím to může být? Tak například tím, že se dané dívky chtějí klukům líbit, takže jsou ochotny si kvůli nim jednou za čas zapálit cigaretu nebo se s nimi zajít opít, aby si jich daný kluk všimnul a věnoval jim pozornost. Bohužel přesně nějak takto to v dnešním světě chodí.Děti si neuvědomují, jak jim může něco takového zničit život.

flašky šampusu

Pokud se vám někdy stane, že zrovna pojedete kolem skupiny dětí, kde uvidíte, že je i vaše dítě a pije s ostatními alkohol a kouří, měli byste dát vašemu dítěti kázání, protože něco takového rozhodně není vhodnou zábavou pro 15 letého člověka.

Najdou se dokonce tací, kteří vám v 18 letech řeknou, že pít už nikdy nechtějí, protože už mají za svůj život alkoholu dost. Pokud vám něco takového řekne člověk například ve 30 letech, je to pochopitelné, ale pokud vám něco takového řekne někdo, komu je 18 let a až teprve od 18 let může ve výsledku začít konzumovat alkohol, pak člověk musí sám uznat, že je něco špatně.

Bohužel dnes rodiče neberou takový ohled na své děti, jako brali dříve a rozhodně je to špatně. Zejména dnešní děti je potřeba kontrolovat, aby se nestalo, že se dostanou do takových problémů, ze kterých bude potřeba je co nejdříve dostat, jinak to nedopadne dobře.