Vždycky mě zajímala bytová architektura. Říkala jsem si, že to může být opravdu skvělé zaměstnání, které taky pro mnoho lidí může být velkým koníčkem. Například mě by bytový design a architektura moc bavila. Protože ona sama architektura je sama o sobě taková, že mnoho lidí se o ni zajímá, protože nikdy nezažijete žádný stereotyp. Já jsem taky kdysi chtěla studovat architekturu. Jenomže moje máma mě stále od architektury odrazovala, že prý architektura nemá vůbec žádnou budoucnost, že architektura je právě jenom pro ty opravdu hodně vzdělané. Ani nevíte, jak moc mě to urazilo. Bohužel i takhle to někdy bývá.

Architektura se dá taky vystudovat.

Prý jenom pro vzdělané! A já jsem jako co? Měla jsem Gymnázium, a ještě jsem měla ekonomickou školu a dále jsem chtěla jít studovat architekturu. Jenomže je opravdu smutné, když chcete něco studovat a něco dělat, přičemž vás vaši rodiče od toho odrazují anebo shazují. Opravdu hodně mě to mrzelo a já jsem si řekla, že i přesto tohle všechno to zkusím. Studovala jsem tedy v Praze architekturu. A musím říct, že jsem byla na sebe velice pyšná, protože mě opravdu všechno skvěle šlo. Taky jsem se chtěla trochu inspirovat na internetu, takže jsem se podívala například na webové stránky evalofa.com, kde je třeba skvělý bytový architekt z Prahy Evalofa.

Architektura mě vždy bavila.

Já bydlím v Praze, takže pražský bytový architekt byl pro mě úplně ideální. Protože jsem se chtěla taky učit od nějakého profesionála, který už v tom má nějakou praxi a nějaký ten rok už v tom pracuje. A opravdu není nic lepšího než se učit od profesionála, který má respekt. A proto jsem si našla právě pražského architekta, který se specializuje na byty. Navíc jeho fotografie mě opravdu zaujaly na první pohled. Líbí se mi. Doufám, že jednoho dne budu taky tak šikovná, jako on. Jsem navíc hodně soutěživá, takže si myslím, že se mi to podaří.