Většina lidí má osobní auto pro svou běžnou denní potřebu. Někdy se ale v životě dostaneme do situace, kdy je potřeba mít k ruce větší auto. Většinou jde o stěhování nebo o převoz rozměrných věcí z obchodu. Ať už potřebujete dodávku k jakémukoliv účelu, pravděpodobně si ji kvůli občasnému využití nebudete kupovat. Kdo potřebuje dodávku na krátkou dobu, pro toho je vhodná naše http://www.sokolov.cz/doklady/ půjčovna dodávek Praha. Náš vozový park je obsáhlý, takže si tu určitě najdete dodávku, která bude odpovídat vašim potřebám.

lidé u dodávky

Náš vozový park obsahuje

  • 4x Citroen Jumper
  • 2x Peugeot Boxer
  • 2x Ford Tranzit

každá naše dodávka má jinou specifikaci, kterou si zvolíte podle vašich potřeb. Půjčení dodávky je u nás jednoduché a zvládne to každý. Potřebujete větší auto na odvoz něčeho rozměrného? Pak se obraťte na nás, protože vám půjčíme pravidelně servisovou dodávku, která má samozřejmě platnou technickou a je ve velmi dobré kondici.

Jak si půjčit naši dodávku?
Zavolejte nám, a my vám po dohodě rádi naše auto přistavíme u vás doma nebo kdekoliv jinde. Vyřízení formalit je rychlé, takže vás nebudeme zdržovat. Můžete se zastavit u nás na pobočce a nebo nám můžete zavolat, záleží na vás.
Při sepisu smlouvy je potřeba abyste dodali – pokud jste fyzická osoba – dva doklady totožnosti. Pokud podnikáte, budete potřebovat své živnostenské oprávnění, a při podpisu smlouvy složíte vratnou zálohu ve výši 5 000 Kč.
U právnických osob se také skládá záloha ve výši 5 000 Kč, je třeba doložit výpis z obchodního rejstříku a i právnická osoba bude potřebovat dva doklady totožnosti.

dodávka mercedes

Prvních 500 km máte zahrnuto v ceně pronájmu, při vyšším nájezdu bude každý kilometr zpoplatněn částkou 1,50 Kč za kilometr. Protože někdo potřebuje autem odjet na Slovensko, mají naše auta dálniční známky právě i pro Slovensko.
Bojíte se řídit dodávku? Máte možnost si ji u nás půjčit i s řidičem.