Vždycky jsem si říkala, že až budu dospělá, tak si pořídím motorku. Motorky byly moje vášeň už když jsem byla malé dítě. Protože moje maminka a taky můj tatínek měli každý svou motorku. A nebyly to jen tak obyčejné malé lehké motorky. Moje maminka sice měla nějaký skútr, ale otec, ten měl tedy parádní motorku.

Jak se vám líbí?

Musím říct, že měl otec asi nejkrásnější v kraji. A tak i otce a maminku hodně bavilo jezdit na nějaké motosrazy, kde se lidé předváděli se svým silnými motorkami. Sice to ale nebylo žádné velké chlubení anebo přímo předvádění, ale spíše to bylo o tom, že se potkali na nějakém srazu motorkářů, kteří mají rádi motorky a rádi si povídají s lidmi, kteří mají taky motorky rádi. A mně se to moc líbilo. Protože co mělo motor, tak mně ihned bavilo. Dokonce si můj otec říkal, že by si chtěl otevřít motoshop a motoopravnu. Maminka řekla že to dobrý nápad.

Srdcová záležitost.

A tak se jednoho dne rozhodli, že si udělají živnostenské oprávnění, a že otevřou svou motodílnu a motoshop. A já jsem tam byla opravdu každý den. Poprvé na nějakém motosrazu jsem byla ve svých devíti letech. A musím říct, že pak jsem tam jezdila úplně pravidelně. Jeden motosraz vždycky byl v červnu a poslední byl září. Mě se tam vždycky líbilo a já jsem si řekla, že až mě padne patnáctý rok, tak si udělám řidičský průkaz na tu nejjednodušší motorku. A v osmnácti letech si už udělám na nějakou lepší silnější motorku. Já vím, že motorky jsou většinou nebezpečné, ale mně se to líbí a těším se, až budu jezdit na motorce s matkou a s otcem. A jaký máte vztah k motorkám viď? Můj bratr, který je o deset let starší, tak ten dokonce taky závodí v areálu, kde jezdí terénní motorky. To jsem zkoušela už asi v deseti letech, protože to není na silnici. Byl to vážně velký adrenalin a já jsem se taky do terénních motorek zamilovala.