Pokud rádi cestujete, tak nezapomeňte navštívit třeba město Ostrava. V Ostravě jsem byla už mnohokrát a musím říct, že je to opravdu krásné město. Nehledě na to, že je to tak obrovské město, kde také najdete opravdu hodně kulturního využití anebo pracovních možností. Já jsem byla z vesnice, která je asi sto kilometrů od Ostravy. Musím říct, že když jsem jezdila velmi často do Ostravy, tak jsem jsi tam taky našla jednu skvělou práci. A ze začátku to mělo být pouze na dva měsíce. Měla jsem tam být pouze na záskok za jednu paní. Nicméně ale paní už se do práce nevrátila, tak mi v práci nabídli, jestli bych tam nechtěla zůstat. Neuvažovala jsem ani minutu, protože ta práce byla tak dokonalá a perfektně placená, že jsem vůbec nemohla říct ne. Takže jsem získala v Ostravě novou práci, takže to také znamenalo, že se tam budu stěhovat.

Kde je nejlepší místo pro firmu?

A dostala jsem takovou krásnou kancelář, kterou jsem si vždycky přála. Měla jsem kancelář u okna. Tohle je vždycky sen určitě každého, kdo má kancelář. A sídlo firmy v Ostravě bylo taky na krásném místě, kde byl opravdu krásný výhled. Sídlo firmy v Ostravě bylo vedle luxusní restaurace a taky kousek byly dvě kavárny. Takže jsme si tam s kolegy po práci zašli na skvělou kávu.

Pěkné místo v práci je prima.

A jsem ráda, že sídlo firmy v Ostravě Kancelar29 je taky kousek od autobusového nádraží, takže se taky jednoduše dostanu z práce domů. Myslím si, že lepší místo k práci jsem dostat nemohla. Taky si myslím, že když je sídlo firmy z Ostravě na pěkném místě, tak to má taky lepší výhodu pro zákazníky, tak i pro nové zaměstnance. Do práce chodíte přeci každý den, tak to taky chcete mít s pojené s něčím příjemný. Dát si čerstvou kávu před vchodem do práce je přeci naprosto geniální a velmi příjemné. Já sama se těším, až třeba budou povýšená v práci, protože to bych potom měla kavárnu zase o dva kanceláře blíže!