Pokud Vám došli nápady co ostřejšího nabídnout přátelům, kolegům nebo co dobrého si nalít a jen tak popíjet s ledem? Vyzkoušejte London dry Gin, který je jedinečný svou chutí, historií i výrobou a nadchne nejednoho konzumenta tohoto delikátního nápoje.

Tento druh ginu, byl vyvinutý londýnskými lihovarníky v 19. století. Je vyráběný z obilného destilátu a různých bylin jako například jalovčinky, pomerančová kůra nebo kardamom. Tyto byliny jsou vždy tajným receptem jednotlivých palíren a vždy dodají této lihovině jinou, zajímavou příchuť, která je kombinovatelná s různými druhy nealkoholických nápojů.

Vodka-Drinks-Glass-Ice-Cocktails-Lemon-Drink

Koktejl nebo jen tak s ledem? Obě varianty jsou skvělou volbou!

Tento destilát je vhodný pro míchání různých koktejlů a drinků, jako třeba klasické Martini, kde potřebujete pouze kapku vermutu a olivu na dozdobení. Dále například Gimlet, který je výjimečný skvělým propojením ginu a limetkového džusu. Pokud ale neholdujete kyselé chuti limetky, můžete tento druh alkoholu vyzkoušet smíchat pouze s tonicem a přihodit pár kostek ledu. Ovšem ani ve variantě pouze s ledem nezklame, kdy vynikne jeho bylinkový podtón.

Vhodný i jako dárek

Hledáte-li narozeninový dárek pro svého kamaráda či kamarádku, kteří si rádi dopřejí něco dobrého k pití, nebo chcete potěšit svého tatínka, je gin tou správnou volbou. Variant je opravdu spousta a není vůbec těžké se trefit do toho co právě hledáte. Pokud si ovšem nevíte rady, s výběrem Vám může pomoci London Dry Gin Lihovarek, kde najdete širokou škálu ginů a určitě zvolíte tu nejlepší variantu.

e9f2d37df1a267f8148aa215832cce77--mmf250x250

Malý tip

Jestli se rozhodnete London dry Gin popíjet samotný a nezabývat se přípravou nějakého koktejlu, který zabere více času než jste ochotni přípravě obětovat, doporučujeme ho podávat ve vymražené sklenici a jako ozdobu můžete použít spirálku z citrónové kůry.