Výzva pro všechny rodiče dětiček, které ještě potřebují kočár a maminka s tatínkem chtějí vyrazit na procházky do přírody. Dokud bylo dítě malé, nevážilo tolik, dalo se bez problémů nosit v šátku, nebo v nějaké krosničce. Jenže, jak čas běží, holčička, či chlapeček povyrostli, přibrali a jejich nošení je čím dál obtížnější. Obzvlášť pokud si rodiče chtějí udělat nějakou větší procházku přírodou. Dcerka, nebo syn už celkem zdatně i chodí, ale po městě, kde jsou pěkné chodníky. Po lese, kde je na cestě nějaká překážka v podobě šišky, nebo kořenu jim to tak dobře nejde.

sportovní kočárek

Za chvíli jsou unavení a pláč na sebe nenechá dlouho čekat. S takovým dítětem opravdu daleko nedojdete, nebudete mít nic z procházky přírodou a potomek bude navíc přímo nešťastný. Do takové situace se určitě nechce žádný rodič dostat. Není nad to, podniknout pohodovou rodinnou procházku, kde budou všichni spokojeni. A co k té pohodové procházce v terénu je tedy potřeba? Naprosto nejdůležitější je zajistit komfort dítěti. A protože už nemáme na to, dítě nosit na dlouhé výlety, navíc i samotnému děcku je nošení nepohodlné, nezbývá než koupit sportovní kočárek do terénu. Naprosto ideální volba.

kočárek do terénu

Sice se budete muset smířit s tím, že občas kočár potlačíte prázdný a budete možná mít pocit zbytečnosti kočárku, ale věřte, že vaše dítě se brzo unaví, nedojde vámi naplánovanou trasu a bude opravdu moc rádo, že se může posadit do pohodlného kočárku a nechat se vézt. Možná i na nějakou dobu usne, ale za chvíli se může opět vzbudit a chtít pokračovat v chůzi po svých. Rodiče musí být opravdu vyzbrojeni velikou trpělivostí a nechat potomkovi prostor, který potřebuje ke svému rozvoji a zároveň mu poskytnout to nejlepší pohodlí. Nejlepší volbou je tedy vybrat sportovní kočárek do terénu od Zelené žirafy. Její kočárky splňují přísné bezpečnostní požadavky a výběr je opravdu veliký.