Motorky podle mě vždycky byly pro ty lidi, kteří jsou takoví silní a namachrovaní. Nebo se mýlím? Nikdy bych si nemyslela, že třeba motorka bude pro někoho, kdo je například jemná citlivá žena. Nebo co jste si o motorkách dříve mysleli vy? Protože já jako dítě jsem stále měla vsugerované, že motorku má jenom nějaký vousatý chlap. A vždycky jsem měla na mysli nějaké motorky, které jsou typu Harley. Samozřejmě, že doba se mění a všechno je jiné. V dnešní době mají motorku i úplně jemné ženy či pánové. Já se tomu nedivím, protože i mně se moc líbí motorky, ale na mě jsou motorky moc drahé, a tak teď se přiznám, že bych se asi na motorce bála jezdit.

Na velkou motorku bych si netroufla.

Jsem možná takový srab. Ale mě tohle nevadí, když třeba slýchám, že někteří lidé se na motorce vybourají a potom je to s nimi špatné, tak si říkám, že je snad asi zázrak, že nemám motorku, protože já jsem taková hodně divoká a nerada se někomu podřizuji, takže by pro mě motorka asi byla jako sebevražda. Řekla jsem si, že raději zůstanu u svého oblíbeného elektrokola, i když motorka je stále můj sen. Říkala jsem si, co kdybych si třeba pořídila jenom nějaký malý motocykl, jako například skútr anebo velice oblíbenou vespu? Vespa je něco, co je jako motorka, něco spíše menšího, jako elektrokolo a motorka dohromady. Vespa je takové lepší elektrokolo, takové více výkonnější.

Pánové milují silné motorky.

Myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří touží po motorce, ale také se třeba bojí, aby nedopadli hrozně, aby se třeba nevybourali a podobně. Proto jsem si řekla, že nejlepší je, když motorku řídí jenom ten, kdo se v tom vyzná a kdo už má třeba nějaké zkušenosti. Opravdu nikomu bych nedala nějakou silnou motorku, kdyby si udělal čerstvý řidičský průkaz, prvně by měl umět na nějaké menší slabší motorce než potom jezdit na nějaké silné motorce ihned po dokončení řidičského průkazu. Nechtěla bych, aby to někomu přišlo takové zlé a takové divné, ale je opravdu lepší, když člověk už má zkušenosti s řízením motorky. Na koně také nemůže sednout úplný amatér.