Každý má tolik let na kolik se cítí, zní stará poučka, která je ovšem pravdivá jen zčásti. Můžete se cítit jak chcete mladě, věk nezastavíte. A nejvíce se to může projevit v oblasti erotiky. Jednoho dne pánové v ložnici zjistí, že již nemohou stačit k uspokojení partnerky. Je to uzpůsobeno tím, že jim odešel hormon a nyní se účastní důležitějších věcí. Priorita množení a plození je odsunuta, nebo naprosto vymazána a hormony se starají o jiné věci.

Kdy se tak stane? To je u každého muže naprosto jinak. Většinou se to stane po padesátém pátém roce, ale také později. Jsou muži, kteří stačí partnerce ještě i v šedesáti. Každý muž to má načasováno jinak, každý se tomu budeme muset přizpůsobit. Ovšem pozor, to neznamená, že by měli z ložnice utéci a někam se zavřít. To v žádném případě. Pokud už se tak stane, erotický život tím rozhodně končit nemusí.

moderní ložnice

Tato nemoc se jmenuje erektilní dysfunkce a když už jsme ji dokázali pojmenovat, dokážeme s ní také zatočit. A vynalezli jsme Viagru. Bohužel ta je pouze na předpis po lékařské kontrole, takže pro spoustu pánů nepřekonatelná bariéra. A navíc, jít pak ještě do lékárny, kde je spousta mladých děvčat, no to už vůbec ne. Ještě tam možná ve velkoměstě, ale v malém městečku ani omylem.

moderní ložnice

Je tedy nutno Viagru něčím nahradit a že máme čím, to si pište. Ještě než se zmíním, čím to lze řešit, předem znovu varuji. Váš lékař by měl vědět o každém léku, který berete. Takže i to tomto a měl by jej schválit. Jenže…

Nuže, existuje lék, který obsahuje Sildenafil. Tedy vlastně totéž, co obsahuje jeho slavná sestra. Jen se nesmí jmenovat stejně, ale jeho účinky takové jsou a podle některých anonymních respondentů dokonce i lepší. A má i delší účinek. Proto je také hodně kupován, nebo ještě lépe a více objednáván. Objednané zboží je pak velmi diskrétně zabaleno a odesláno. Nikdo nepozná, co v balíčku je.