Prodej domu u moře může být poměrně složitou záležitostí. Kolik věcí se kolem toho musí zařídit, vyběhat všechno, zařídit všechny papíry a hlavně sehnat člověka, který má o dům u moře zájem a chce si ho koupit.
Na druhou stranu, takový dům u moře musí být strašně skvělé vlastnit. Já to úplně živě vidím před sebou – mám dům u moře. Každé ráno, když se vzbudím, mě přivítá nádherný start do nového dne – paprsky slunečního svitu, které svítí až ke mně do postele.

m

Vždycky bych se vzbudila na měkké nádherné posteli s nebesy a první, co bych udělala, by bylo, že bych se podívala na výhled z okna ven, kde bych uviděla nádherné moře. No řekněte – komu by nezlepšilo hned po ránu den to, že by každý den viděl moře a probouzel se s pocitem, že má dům u moře a že k moři může jít vlastně kdykoliv se mu zachce? Opravdu nádherná představa. Zkuste na chvíli zavřít oči a představit si to taky. I když to teď vypadá nereálně a říkáte si, že zrovna vy dům u moře mít nikdy nebudete, protože na něj nemáte dostatek financí, nemusí to být pravda. Stačí si po troškách šetřit a pracovat a dům u moře může být za nějaký čas váš, i když tomu teď odmítáte uvěřit.

m

Dům u moře poskytuje neskutečně mnoho výhod. Jednu už jsem vám zde napsala. Ty další si domyslíte jistě sami. Každé odpoledne byste z domu u moře šli na pláž, převlékli byste se do plavek, opalovali se na sluníčku a vychutnávali si každý jeden moment na pláži, nohy zabořili do písku a vnímali tu nádhernou atmosféru, která u moře proudí. Z dálky slyšíte šum moře a vln, který vás donutí se pousmát, i když máte zrovna špatnou náladu, protože jste se třeba špatně vyspali. U moře se dá také dělat hodně aktivit – například hrát různé sporty s míčem. Pro mě by byl ale odpočinek tou největší odměnou, kterou si jednou zase hodlám dopřát v plné parádě.